Sikeres technikusi vizsgák a Déli ASzC Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban
Büszkén számolunk be arról, hogy intézményünk végzős technikus tanulói, a 13.A osztályban sikeres érettségi vizsgát tettek. Az idei tanév különösen jelentős mérföldkő iskolánk életében, hiszen az első évfolyam fejezte be tanulmányait az új szakképzési rendszerben.
Diákjaink az erdésztechnikus és a mezőgazdasági gépésztechnikus szakmákban szerezték meg képesítésüket, bizonyítva szakmai felkészültségüket, kitartásukat és elhivatottságukat.
Gratulálunk valamennyi végzős technikus tanulónknak az elért kiváló és jó eredményekhez, és köszönjük oktatóink, osztályfőnökük, valamint a szülők támogató munkáját. Végzett diákjainknak sok sikert kívánunk szakmai pályafutásukhoz és további tanulmányaikhoz!
Szívből gratulálunk minden végzős Technikusunknak! ![]()
![]()
![]()
Iskola vezetése
